Vítejte v našem e-shopu!
NÁKUPNÍ KOŠÍK
0 položek / 0,- Kč
KATEGORIE PRODUKTŮ

Články / Blog

V této sekci naleznete spoustu užitečných článků a informací jak o zboží z naší nabídky, tak i o péči o Vaše vlasy...

Profesionální vlasová kosmetika TOGETHAIR má v nabídce melírovací prášek, který vlasy zesvětlí až o 9 odstínů a přitom je velmi šetrný.

 

Bílý práškový melír TOGETHAIR obohacený o olej ze semínek rostliny Acai. Složení umožňuje zesvětlovat až o 9 odstínů. Působí pozvolně a tím usnadňuje kontrolu nad jednotlivými stupni zesvětlování. Melír je vhodný pro všechny techniky odbarvování a décapage. Olej z Acai, jako jeden z nejvýraznějších antioxidantů, vytvoří ochrannou bariéru a tím zabezpečí hydrataci vlasů.

číst více...

TOGETHAIR PŘEDSTAVUJE DALŠÍ NOVINKU! Inovativní rekonstrukční systém ve 3 krocích.

číst více...

Vyzkoušeli jsme řadu určenou pro lupy od značky TOGETHAIR Wink

číst více...

Máte dehydratované nebo krepaté vlasy? LISS MILK je přesně to co potřebujete ;-)

číst více...

je profesionální barva založena na obsahu oleje z Chia semínek s nízkým obsahem amoniaku, bez Resorcinolu a Phenylenediaminu (PPD). Díky Chia ochraně se vytváří ochranný film, který snižuje poškození vlasů vlivem působení UV paprsků.

číst více...

Proč jít do Togethair vlasové kosmetiky? Důvodů je mnoho!

číst více...

S přicházejícím chladnějším počasím je čas změnit i péči o vlasy, které jsou navíc ještě oslabené z léta.


Fény, žehličky a teplotní rozdíly vzniklé přechody z vytopených prostor do mrazivého venkovního prostředí, to vše podporuje lámání, vysušování vlasů a třepení konečků. Ještě k tomu mráz, déšť, sníh a vlhko, které nám vlasy pěkně zkrepatí.

 

Jak vlasy připravit na nevlídné podzimní a zimní počasí?

Fény, žehličky a teplotní rozdíly vzniklé přechody z vytopených prostor do mrazivého venkovního prostředí, to vše podporuje lámání, vysušování vlasů a třepení konečků. Ještě k tomu mráz, déšť, sníh a vlhko, které nám vlasy pěkně zkrepatí.Fény, žehličky a teplotní rozdíly vzniklé přechody z vytopených prostor do mrazivého venkovního prostředí, to vše podporuje lámání, vysušování vlasů a třepení konečků. Ještě k tomu mráz, déšť, sníh a vlhko, které nám vlasy pěkně zkrepatí.
číst více...
Všechna práva vyhrazena ©2022 KadeřnickýSvět.cz | Nastavení cookies | Zpracování cookies